Sexbomba a príčina mokrých snov nielen žien ale aj mužov. Takto Slováci poznajú mladučkého poslanca parlamentu Petra Krupu.

Po dlhom prehováraní a červenaní sa, nám pán poslanec prezradil čo je receptom na lesknúcu sa hlavu.

"Všetko je to vďaka môjmu predsedovi Marianovi", prezradil Krupa. "Mali sme taký ten náš tradičný biely večer. Biely dym stúpal izbou, keď sme si poťahovali z pravej domácej vodnej fajky. Vtedy to Marian na mňa vybalil natvrdo. Vraví mi, chlape, ty by si mal niečo robiť s tou svojou hlavou."

Poslanec Krupa dostal následne odborný prednes o tom ako správne vygumovať hlavu. Zaberá overený recept, zmiešať Bromhexin s vodkou.

"Predseda ma však upozornil, že tento recept ponúka bežnému ľudu. Keďže ja som biely Slovák, aj keď na slnku stojím celý deň bez opaľovacieho krému, odporúča mi tuhšiu medecínu", priznal hanblivo Krupa.

"Savo s vodkou", to je skutočný recept na dobre vygumovanú hlavu. Výsledok sa dostaví do pár minút.

Z dôvodu zaneprázdnenosti pracovnými povinnosťami nám poslanec Krupa nemohol názorne ukázať ako tento tajný Kotlebov recept funguje. Je však nepopierateľné, že výsledky gumovania hlavy sú viditeľné.

Z Krupovej kancelárie sme odišli bez vyprevadenia. Pán poslanec musel riešiť naliehavý prípad - zapálil si také to zelené, voňavé a v okamihu to s ním fláklo o zem.