A že vraj zaostalé Rusko!

Krajina, v ktorej ešte polovica národa nevie poriadne piť vodku a odlíšiť maďarčinu od ruštiny, sa stala inovatívnou veľmocou.

Symbolom inovácie je tučné písmeno Z.

Rusi sú húževnatý národ, ktorý sa učí veľmi rýchlo.

Na jar sa ruskí turisti na Slovensku všimli písmeno Z, ktoré označuje zálohované plechovky. Maxim a Váňa priniesli túto myšlienku do rodnej derevne, odkiaľ sa rýchlo rozšírila do celého rajóna a následne do celej federácie.

"Sedel som doma pred telkou, prepínal televízne kanály z Rossija 1 na Rossija 1 a potom na Rossija 1, ale na všetkých bol ten istý program," spomína si na začiatky inovatívnej revolúcie turista Maxim.

"Na Rossija 1 práve bežal prezident Putin, kameraman bežal vedľa neho. V tom sa prezident potkol a spadol na zem tak nešťastne, že sa mu nos smiešne zabodol do antuky. Vyronil som slzu, pretože náš prezident sa nezadržateľne blíži k svojej expirácii", dodáva.

"Pochopil som, že nielen prezident, ale celá naša matička Rus už dožíva a treba ju recyklovať," podčiarkuje Maxim.

Vtedy sa zrodila myšlienka označiť všetko ruské vhodným symbolom.

Rusi sú v kopírovaní cudzích nápadov tak dobrí, že aj čínske deti z továrne na Mike, Macrosoft a McDomalds by im mohli závidieť. A tak skopírovali pôvodne slovenský nápad s písmenom Z.

"Pansexuál Putin, jeho ladyboy z Thajska, gýčová vila v Soči a prestárnutý moskovský patriarcha, sú spolu s ruskými zhrdzavenými tankami vhodné do recyklácie," hrdo vyhlasuje Maxim v prezentačnom videu na sociálnej sieti VKontakte.

Rusko je zálohovaný odpad a chce sa modernizovať.

V slovenských supermarketoch sa zálohovaný odpad vhadzuje do automatov, ktoré odpad hlučne požujú. Na otázku našej redakcie, či toto bude ďalší úspešný krok Ruskej Federácie, neodpovedal do uzávierky nikto.