Od pondelka je spustený internetový obchod Katolíckej cirkvi.

Známa viedenská marcipánová cukrovinka Mozartove gule je v katolíckom obchode predávaná pod názvom Ježišove gule.

Obchod predáva aj tradičné kresťanské predmety ako blikajúci ruženec, plastové oltáriky, kosti sv. Vincenta a pás cudnosti.

Katolícka cirkev reaguje spustením obchodu na dopyt po online nákupoch v čase koronakrízy. "Hlavným cieľom nie je zárobok, ale šírenie evanjelia." hovorí kardinál Pedofilini. "Tomu je prispôsobený sortiment, ktorý má za cieľ zaujať katolícke rodiny aj neveriacich."

Pre najmenšie deti sú špeciálne vyrobené čokoládové cumlíky a lízanky v tvare Ježišových údov. Kresťanské sladkosti sú vyrobené z najkvalitnejšej belgickej čokolády.

Pedofilini vo svojom vyjadrení uvádza, že deti potrebujú telesný kontakt s Pánom, aby si neskôr k nemu vybudovali pevný duchovný vzťah. Cmúľanie a ochutnávanie je veľmi dôležitý proces spoznávania Božej milosti.

Ježiš v Novom Zákone hovorí "Nechajte najmenších prísť ku mne". Následne dodáva, že ľudí treba najprv nasýtiť čokoládou aby neskôr dokázali prijať duchovný pokrm.

Obchod garantuje, že tovar bude doručený ešte počas Vianoc.

Hitom tohtoročných sviatkov narodenia Pána je rodinný balíček, ktorý obsahuje Ježišov úd, Ježišove gule a motivačný nástenný kalendár Mária Magdaléna v pracovnom nasadení.