Antivax hnutie má v rukách jasné dôkazy o tom, že vakcína proti koronavírusu nefunguje tak ako tvrdí ministerstvo zdravotníctva a mainstreamové médiá.

Združenie, ktorého vodcom je Marian Kotleba, nám do redakcie poslalo množstvo prípadov.

Príbeh pani Jany šokuje aj ľudí s pevnými nervami!!!

Pani Jana v piatok podstúpila očkovanie vakcínou proti COVID-19. Ako svedomitá zamestnankyňa kafilérie v Kežmarku šla na očkovanie medzi prvými. Bála sa, aby vírusom nenakazila klientov kafilérie.

Všetko prebiehalo bez problémov až do nasledujúceho dňa.

Ako každé ráno, šla Jana nakŕmiť svojho chlpatého miláčika riadnou porciou Whisky's. Kocúr Filomén sa do sýta nažral a všetko vyzeralo byť v poriadku.

Jana si dala rannú dávku Facebooku a Hlavných správ, aby bola počas dňa v psychickej pohode. O niekoľko minút nato počula chrapčanie, vzdychanie a čľapot z vedľajšej izby. Išla sa pozrieť do izby a bola svedkom hororu!

Filomén sa rozťahoval na koberci, zadnú labu mal vtýčenú do neba, oblizoval si ritku a na fotelke zanechal pozvracané Whisky's. Zvratky sa rozprskli a poza múry pretekali až k susedom o poschodie nižšie.

Kotleba v stanovisku uvádza, že ak by pani Jana vakcínu nedostala, jej kocúr by sa nikdy nepozvracal. Svedectvo pani Jany vedecky dokazuje škodlivosť vakcín.

V rozhovore mimo mikrofón nám vodca Marian popísal ešte desivejší prípad. Kotleba pozná istého Štefana, ktorý býva na Facebooku a ten má údajne známeho, ktorý sa v krčme dopočul o pani, ktorá po vpichnutí vakcíny zjedla pol kila bravčového mäsa aj napriek tomu, že je už týždeň vegetariánka.

Vláda opäť ignoruje novinárov, doteraz sa nevyjadrila k týmto šokujúcim prípadom. Sledujeme napätú situáciu.