Celopološné testovanie na COVID-19 dopadlo katastrofálne. Počet nakazených stále stúpa. Presunúť týchto ľudí do domácej izolácie alebo nemocníc nerieši problém.

“Kovidová otázka má konečné riešenie! Rovnako ako sme v minulosti poznali konečné riešenie iných otázok.” vyhlásil nedávno poslanec Marian Kotleba. Jeho návrh sa stretol s nevídaným nadšením poslancov a fanklubu skupiny Rammstein.

Konečné riešenie má oporu v našej národnej tradícii. Na rozdiel od pochybnej liečby a vakcín je ekonomicky nenáročné. Úspešne sa používalo počas mnohých storočí.

Domy, ako aj celé ulice a obce s nakazenými ľuďmi budú vypálené. “Oheň zatočí s vírusom raz a navždy. Tá pliaga už viac nebude ohrozovať slušných ľudí.” uvádza sa v stanovisku vlády SR.

Nápad s postavením hraníc uvítala komora pohrebných služieb, ktorá vidí prínos akcie najmä v naštartovaní ekonomiky.

Pohrebníctva sú strategickými podnikmi Slovenska. Ak sa zvýši dopyt po ich službách, zvýši sa zároveň dopyt po dreve, klicoch, alkohole a karových koláčoch.

Pohrebníctvo Marianum už spustilo na svojej webovej stránke prihlasovací formulár. Obyvatelia dedín, ktoré budú určené na vypálenie, si môžu službu objednať ako darček k Vianociam pre svojich blízkych pozostalých.